Tüm Kategoriler

  • Tüm Kategoriler
  • Ürünler
  • Katı Yakıtlı Kazanlar
  • Pelet Sobaları
  • Manuel Kazanlar
  • Pelet Kalorifer Kazanları
  • Toz Yakan Kazanlar
  • Sıcak Hava Kazanları
  • Merkezi Kalorifer Kazanları

Hakkımızda

    Isıtma ve havalandırma sitemleri imalat sanayi, 2005 yılından bu yana kazanmış olduğu imalat tecrübesiyle pek çok, mesken, ev, site, kurum ve kuruluşa imalatını yaptığı ürünleriyle hizmet vermektedir.

    İlk imalatını yaptığımız ürünlerimiz, ülkemizin dört bir yanında gururla "Felluce Isı" etiketini taşımaktadır.

        Biz ; İyiyi değil her zaman en iyiyi üretmeyi ilke edinen firmayız.

    Verdiği kaliteli hizmeti ile bugün daha da güçlü olarak, faaliyet alanının lideri olma yolunda ilerlemekteyiz.

    Firmamız; ısıtma sistemleri, havalandırma sistemleri, mobil sistem kollektörleri, boylerler, Klima Santrallerinin imalatını, satışını ve pazarlamasını yapmaktadır.

Firmamızın bireysel ve Endüstriyel ısı sistemleri üzerinde yapmış olduğu Arge çalışmaları her geçen gün artarak devam etmektedir.

    Vizyonumuz;

    Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum. Firmamızca şuana kadar; imalatını yaptığı ısıtma sistemleri, havalandırma sistemleri, boylerler ve Klima Santralleri Ülkemizin farklı köşelerine pazarlamış, oralara da ürünlerimiz ulaşmıştır.

      Misyonumuz;

    Müşterilerimize bütün faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.

Kalite Politikamız;

2005 yılından günümüze; Faaliyet Alanımız olanIsıtma, Soğutma, Havalandırma Sistemleri Sektöründe;

Eğitimlerle desteklediğimiz Teknik Ekibimizle, Sektörümüzdeki Teknolojik Gelişmeleri Takip Eden, Araştırma ve Geliştirme Faaliyetlerimizle Sürekli İyileştirmeyi sağlayan, Ulusal ve Uluslararası Standartlara, yasa ve mevzuat şartlarına uygun, İnsana, Doğaya ve Çevreye zarar vermeden Kalitesi ile adından söz ettiren Ürünler Üretmek, Yurtdışı ve Yurtiçi çalışmalarımızla, Ülke Ekonomimize sağladığımız katkıyı her geçen gün arttırarak, Siz Değerli Müşterilerimize Avrupa Standartlarında CE belgeli, Kalitesi, Ergonomisi, Estetik Tasarımı ve Verimliliği Yüksek, En Mükemmel Ürünleri Sunmak,

Tüm Çalışanlarımızla birlikte Kalite Yönetim Sistemimizi uygulamak ve Sürdürmek Kalite Politikamızdır.

                                                                                                 

                                                                                    Yönetim Kurulu Başkanı

                                                                                    Şerafettin ÇETİK

Felluce Isı © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır.

#